| neroRPG a întrebat:

Salut! Am o problema cu pc-ul meu.
Deci voiam sa-i dau un restart pentru ceva si dura prea mult peste cateva minute, l-am scos din priza si l-am bagat iar, cand l-am aprins mi-a aparut loading screenul cu gigabyte(placa de baza) care imi aparea inainte dar...acum am stat cateva ore si efectiv nu se aprindea, statea blocat in loadingscreen.
Ceva solutii sa rezolv va rog sunt cam speriat?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Si in timp ce asteptai tu inainte sa il scoti din priza asa-i ca nu a a aparut pe ecran ceva legat de update-uri?