| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu placa de sunet. Intr-o zi am desfacut pcul sa-i dau praful jos. Am dat jos si placa de baza iar apoi am pus-o inapoi. Daca incerc sa ma conectez cu teamviewer se aude de pe celalat pc, deci placa de sunet inca merge. As vrea sa stiu daca pot incerca ceva sau daca trebuie sa-mi cumpar o placa de sunet noua. Dau funda!
#HELPME

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai tu nu auzi in pc bun sunet? si in celalalt nu, atunci cum merge?

| Andrew2394787512 a răspuns (pentru cfrtobias):

Voiam sa zic ca daca ma conectez cu teamviewer la pc ul ala dara sunet de pe cel cu care m-am conectat la ala fara sunet se aude, ceea ce inseamna ca placa de sunet este functionala