| giany23 a întrebat:

Am o problema cu procesorul, mai exact cu temperatura acestuia. Nu ma pricep prea bine, si nu as vrea sa fac vreo modificare in BIOS care sa-mi strice pc-ul mai mult.
As dori sa-mi spuneti si mie cum trebui sa procedez pentru a-mi seta temperatura la gradele normale.
Aici aveti o poza cu temperatura pc-ului meu, care variaza cu diferente de 1-3 grade: http://imagnet.ro/? v=6eja4.jpg
Funda pentru un raspuns bun.

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Temperatura nu se poate seta. Calculatorul nu este un cuptor. Incearca sa cureti sistemul de praf, si sa schimbi pasta de pe procesor (daca nu stii cum, roaga un prieten care stie sau mergi la un service - asta daca vrei sa nu-ti strici procesorul).