| Mihay_Adrian_1995 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o problema am un autobuz de calculator..si as vrea sa schimb procesorul fiind un Intel pentium 4
Va arat si o poza sa vedeti si autobuz am:http://imagnet.ro/? v=atFx.jpg ce procesoare se potrivesc ca vreau sa cumpar altul nou mersi astept sugestii.

5 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Pai incearca unu 3. 8 gHz i3 (quad-core)winking

| IulianP a răspuns:

MYK3, nu mai vorbi prostii. Cum sa puna i3 pe o placa de baza atat de antica?
Mihay_Adrian_1995 - Spune exact numele placii de baza.
Dar in principiu nu vei putea face mare upgrade, deoarece acel procesor este destul de vechi.

| Mihay_Adrian_1995 explică (pentru IulianP):

Http://imagnet.ro/? v=r1DN.jpg placa de baza

| Mihay_Adrian_1995 explică (pentru IulianP):

Http://imagnet.ro/? v=r1DN.jpg placa de Baza

| imaqtpie a răspuns (pentru Mihay_Adrian_1995):

Nu merge linkul.