| AndreiRevecai a întrebat:

Salut, am o problema cu tastatura, cand apas litera S imi apare 65S] si cand apas W imi apare urw si la inca, cateva taste. Abia am venit cu laptopul de la reparat dar nu vreau sa mai consum banii aiurea, caci deja am bagat 150 de lei in el. Va rog ajutor.

5 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Ce au facut mai exact aia de unde ai fost cu laptopul la reparat?

| AndreiRevecai explică (pentru Arthiom):

Pai cand am mers sa il repar aveam probleme cu incarcatorul, nu cu tastatura. Din cate am inteles, a reinstalat windows ul si a schimbat cateva piese din interior.

| AndreiRevecai explică (pentru Arthiom):

Aveam cateva probleme cu incarcatorul laptop ului. Din cate am inteles a schimbat cateva piese din interior si a reparat display ul. Cand am mers nu era incarcatorul de vine, era laptopul. Am vorbit cu el la telefon si a spus ca merge daca schimbat tastatura in limba italiana dar tot am aceeasi problema.

| Arthiom a răspuns (pentru AndreiRevecai):

Mergi cu laptopul la alt service ca ala unde l-ai dus e nu mai zic cum facut gramada.

| AndreiRevecai explică:

Am scris cu tastatura din calculator. On'screen Keyboard.
\