| MrSpooky a întrebat:

Am o problema cu tastatura, mai exact cu sagetile...Cand apas combinatia inainte-dreapta merge perfect, dar cand dau inainte-stanga nu merge decat in fata.(problema intalnita in jocuri).
Cum as putea rezolva problema? Am o tastatura Dragon War Recon.

Răspuns Câştigător
| LaRkiNNN a răspuns:

Daca numai la jocuri face figuri de genu`, trebuie sa te uiti putin la setari, la controale. Acolo trebuie sa fie problema, nu lasa sa faci 2 comenzi deodata. Sper ca te-am ajutatwinking

2 răspunsuri:
| Chiforescu_Marius_1997 a răspuns:

Dar de ex daca doar doar stanga merge? poate nu ai pus comanda bine pe tasta stanga. poate ai pus pe alta tasta. sau poate iti este defecta tasta respectiva

| MrSpooky explică (pentru Chiforescu_Marius_1997):

Da separat merg fara probleme.