| kolyan7 a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul, am Samsung galaxy ace s5830 si a fost desenat modelul de mai multe ori dupa care a pus sa deblocheze cu ajutorul contului de gmail,si nu se primeste sa deblochez,imi scrie nume de utilizator sau parola nevalide. ajutati-ma va rog, sau spuneti-mi daca se poate de facut in alt mod ca sa-l deblochez

8 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa-ti amintesti ce nume de utilizator si parola ai iar apoi incearca sa-ti pui ceva mai simplu sau sa nu mai ai deloc.
Craciun fericit! :*

| kolyan7 explică (pentru Latinmoon):

Ok dar eu le pun...si nu imi permite sa intru

| C0olmonkey a răspuns:

Salut!
O sa trebuiasca sa te duci la un service pantru al debloca.

| kolyan7 explică:

Da are vreo importanta conexiunea la internet?

| neonitza1 a răspuns (pentru kolyan7):

Mda....baga g-mailul si parola corecta, si gata
trebuie numa sa fii conectat la wifi

| neonitza1 a răspuns:

Baga codul pin
1:dai pe ''am uitat modelul''
2:iti apare undeva sa dai gmailul si parola
3:dai mai in jos
4:vezi acolo sa dai codul pin
5:dai codul pin, si dupa te lasa sa-ti faci un model nou
bafta!:*

| kolyan7 explică (pentru neonitza1):

Nu imi apare nimic legat de pin....cind deschid telefonul imi arata doar o pagina si imi scrie prea multe incercari de desenare a modelului, mai jos imi arata doua cimpuri unde trebuie sa pun emailul si parola ...si atit

| neonitza1 a răspuns (pentru kolyan7):

Du-te la Orange/Vodafone/cosmote (adc du-te la reteaua ta) si cerele ajutor...
BAFTA!:******