| DedSecGabbriel a întrebat:

Am o problema cu un PlayStation 4 Silm, in ultimele zile a inceput sa descarce jocuri cu 5-6mb/s si cand fac un speed test direct in consola imi spune ca am o viteza de download de 22mb/s.
Are cineva vreo idee ce poate fi? Problema persista si la jocurile de pe CD

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Internetul de vina nu ps

| DedSecGabbriel explică (pentru mgtow):

Nu prea are sens, inital consideram ca descarca lumea COD Cold War si au serverele pline, dar am incercat dupa sa descarc de pe CD ceva si tot aceiasi viteza de download si nu stiu ce are

| mgtow a răspuns (pentru DedSecGabbriel):

E valabil cold war? Nu stiam nene... astept PS5 sa iasa intr-un format decent pentru ca arata naspa versiunea actuala, nici jocurile nu sant asa bune doar ala cu pisica sau gran turismo 7

| mgtow a răspuns (pentru DedSecGabbriel):

De la servere saturate viteza pentru descarcare scade si tot internetul batal vina e responsabil. Mai usor e sa-l cumperi in DVD original