| AndreiTudose a întrebat:

Am o problema cu un Router Huawei. Pe pc functioneaza dar cand ma conectez la el prin telefon si incerc sa accesez o pagina web imi spune ca nu am internet, desi pe pc am. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

1. setari internet telefon 2. verifica distanta fata de router (degeaba stai la 10 metrii de el si sunt multi pereti intre voi ca nu prinde semnal) 3. routere isi rezerva dreptul de a refuza anumite dispozitive rolling on the floor nu glumesc

| albonifiras06 a răspuns:

Sună la providerul tău de internet și spune problema lor.