| StefiSK7 a întrebat:

Am o problema cu un s7 edge. Ai mei au pus o folie pe el de100 si ceva de lei, si am observat ca pe partile curbate ale telefonului ( mai ales stanga ) la apasare nu se pun mai tot timpul literele, ori trebuie sa apas tare, ori de 2 ori, si e foarte deranjant cand folosesc tasta. Stie cineva ce e? Folia e de vina ( e foarte groasa, dar si foarte protectiva presupun )? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Anonimul726 a răspuns:

Nu e neapărat protectivă. Pune-ți una 3D cu 70-80 și rezistă (și am pățit că tine) Fundă plz