| MDcreator87 a întrebat:

Mi-am luat o folie privacy pentru Samsung S20, nu e prima pe care o iau, insa din nou am problema ca nu pot sa folosesc ecranul, trebuie sa apas mai tare ca sa-l folosesc, de exemplu sa scriu. Nu pot sa-mi dau seama daca eu fac ceva gresit cand pun folia sau este de la folie, m-am uitat si pe ytb si nu fac nimic diferit fata de ce vad... stie cineva cauza/cauzele problemei?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, dai banii pe chestii inutile. Nu sta nimeni cu botul in telefonul tau sa vada ce tastezi

| MDcreator87 explică (pentru Wr3nch):

Taci dracu de prost daca nu esti in stare sa fi citesti bine. Nu e probloema ta pe ce dau eu banii, intrebarea mea era alta.