| DarckAngel13 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung Galaxy S2, cand descarc ceva mereu imi spune "memorie insuficienta", in concluzie vreau sa stiu cum sa schimb locul de download din spatiul sistemului (1, 80/1,90gb) in spatiul de stocare usb (4, 04/11,50). Multumesc, funda!

1 răspuns:
| slayer09 a răspuns:

Te duci in meniu -> setari -> applications -> all applications acolo o sa iti apara toate aplicatiile, dai pe fiecare aplicatie (care ocupa mult: jocuri si programe instalate de tine) apoi ai acolo optiunea de mutare pe card SD (move to card), dai acolo si reiei treaba pentru fiecare in parte tongue