| Soundwave2311 a întrebat:

Am o problema cu Windows 7. Îmi spunea ca trebuie sa facă ceva update-uri si-a dat restart si apoi îmi zice :failure configuring Windows updates, reverting changes. Am așteptat ceva timp dar ia prea mult. Ce să fac? Se mai poate face ceva sau trebuie reinstalat? Mulţumesc anticipat!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Trebuie șa aștepți ca actualizările să revină la cele vechi.Probabil că a fost eroare de server Microsoft și actualizările s-au descărcat eronat și/sau incomplet, de unde și problema ce a apărut la instalarea acestora.
Dacă nici după asta problema nu a dispărut atunci cel mai eficient este rescrierea softului pe pc.Suces