| razor111 a întrebat:

Salut, am o problema.eu am internet prin cablu dar nu pot pune mufa care o are firul de net in router pentru ca routerul are mufa asdl stie cineva daca pot face ceva daca este vreun adaptor ceva
Funda pentru cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| TelekomRO a răspuns:

Daca serviciul este furnizat de catre Romtelecom, va recomandam sa apelati 0800800800 (gratuit din orice retea), pentru suport specific.

| K0sti a răspuns:

Adsl nu asdl si routerul ala nu e bun pentru netul tau. Ala e router de linie telefonica!

| mrblizz311 a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista un astfel de adaptor dar mai cauta poate gasesti.