| AdministratorSuprem a întrebat:

Am o problema la calculator de foarte mult timp, mi se blocheaza mouse-ul si nu pot sa-l misc timp de 2-5 sec. Si mi se intimpla asta foarte des, nu e de la mouse ca nu de mult mi-am cumparat alt-ul si nici nu e de la windows ca l-am schimbat de „sute de ori" si tot asa e. Va rog sa ma ajutati dau funda, daca doriti ma puteti contacta si pe skype:adrian200094

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

HDD-ul! Ai probleme cu hardul! Nu spun ca e neaparat asta, dar e una din posibilitati. Posibil sa ai bad-uri pe hdd.

| Agentuu a răspuns:

Vezi ca daca e mouse fara fir ai probleme de la baterii.

| AdministratorSuprem explică (pentru Agentuu):

Deci nu e de la asta ca la mine mouseul e cu firbig grin

| Wooo a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_Uzb1h1l3g

LINK MAGIC >>> http://www.vivasms.ro/h/5f48a30a95

Alatura-te celei mai cool comunitati si primesti promotii targetate si personalizate, discounturi, oferte last minute, invitatii pentru evenimente direct pe telefonul tau mobil!
In plus, castigi bani. Pentru fiecare SMS pe care il primesti de la vivaSMS esti platit. Vrei mai mult? Recomanzi prietenilor tai si esti platit pentru fiecare SMS primit de ei si membrii recomandati de ei.
In acelasi timp si companiile sunt incantate sa trimita oferte care ti se potrivesc perfect si sunt pe gustul tau.
Sa nu uiti totusi de investitii profitabile >>>
https://uinvest.com.ua/? amigosid=32587

| Andy88 a răspuns:

Pai schimba placa video sau instaleaza-i un driver nou, daca nu, vezi un driver nou la procesor sau du-l la service sau pune-i un RAM mai mare si vezi ce merge...

| AdministratorSuprem explică (pentru Andy88):

Placa video am schimbat-o cu 3 zile in urma, driverele nu trebuie intalate iar ca le am instalat cu cam o saptamana in urma cind am schimbat sistema de operare, iar cit despre ram asa nu conteaza pot sa am chiar si un gb ram ca tot nu conteaza