| bagheraaa a întrebat:

am o problema la deschiderea calculatorului imi da doua erori,si mi se face ecranul la desktop negru, si gand dau ok la amandoua imi apare din nou imaginea de la desktop....IMI ZICE ASA:
:vilaunch.exe-Bad Image sad
The application or DLL c:\DOCUME~1\ADMINI~1\LOCALS~1\GLC1.temp is not valid Win check this against your installation diskette.
Dupa ce dai OK imi mai apare o eroare care scrie : Could not initialize.System DLLs corrupt or missing
Care ma poate ajuta, dau funda! sad

4 răspunsuri:
| marginean_9707 a răspuns:

Singura solutie ar fi sa reinstalezi windowsul!

| DiamantulAuriu a răspuns:

Incearca sa instalezi windowsul din nou

| vampir004 a răspuns:

Pai,nu cred ca wondowsul e de vina asa ca intreaba sau cheama pe cineva casa se uite

| Robertamirela23 a răspuns:

S-ar putea de la virusi, incearca sa reinstalezi Windows-ul!