| BogdanSolomon1994 a întrebat:

Salut am o problemă la internet.Am toate firele conectate totul merge bine.Beculețele de la wi-fi, dsl si internet se aprind dar când accesez pagina de internet îmi spune că pagina nu poate fi accesată

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Încearcă să accesezi internetul de pe un alt browser.
Iconița de jos, respectivă accesului de internet, cum se prezintă? Există vreun X sau sunt liniuțele pline?
Problema poate veni tocmai de la serviciul de internet. Poți să suni, să te informezi... ba chiar cei de acolo îți vor da lămuriri și soluții pentru a rezolva problema.

| MedionTcO a răspuns:

Trebuie configurata reteaua. Suni la Serviciul cu clientii, o sa iei legatura cu un operator care iti va explica cum sa rezolvi problema.