| 1Vlad a întrebat:

Am o problema la un PC, nu imi citeste tastatura PS2, de exemplu deschid PC licare beculetele alea si nu pot sa scriu pe ea, cateodata merge, cateodata nu merge, am incercat cu 5 tastaturi pana acum, ce este de facut? Am facut si windows-ul, mi-a mers putin si dupa un timp iar nu a mai mers. Ajutati-ma si pe mine va rog, Dau Funda + Vot

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Controllerul de pe placa de baza dus. Pune tastatura pe USB.

| xgamerz a răspuns:

Ai putea sa-ti cumperi o tst. pe USB (cu mufa usb) si NU o sa mai fac figuriwinking