| App_Vali_1998 a întrebat:

am o problema la windows si anume...cand incerc sa deschid mozilla, skype sau alte fisiere imi deschide o fereastra neagra si dupa se inchide.rezolvare help!

4 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Daca winu care l-ai descarcat de pe net nu e bootabil nu prea ai ce face cu el. instaleaza power iso, dai dubli click pe imaginea cu win, bagi un cd in cd/rom, si dupa ii da burn. alegi si tu o viteza de 8x ca sa il faca bine. iar dupa aceea il instalezi

| Angel2203 a răspuns:

Schimbati windows-ul. asa am patit si eu si m-am schimbat windows-ul si acum merge foarte bine. P.S. iti recomand daca iti schimbi windows-ul puneti windows 7 professional.

| App_Vali_1998 explică:

As vrea sa reinstalez windows...dar nu prea stiu ce inseamna conspectul de bootabil...nu am cd original ..am downloadat deja windows pe pc.iar din moment ce nu imi merge nimic sa deschid.as vrea sa ma ajuti in a pune windowsul de pe net pe un cd/stick usb

| App_Vali_1998 explică:

Cam asta e problema...eu nu pot instala nimic, nu pot deschide nimic in afara de internet explorersi vroiam sa stiu daca pot sa fac ceva sa reinstalez windowsul fara sa bootez sau alt ceva ce ar necesita instalare/deschidere