| Cl3ar a întrebat:

Salut,am o problema.Mereu dupa 8 seara internetul merge foarte greu, si dimineata uneori.Numai eu am problema asta,ceilalti vecini nu. Youtube-ul nici nu merge,la fel si soundcloud-ul, o pagina se deschide intr-un minut.In jocuri am 20 ping...deci nu stiu care e problema...am router tenda, internet de la rds.

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ori mai sunt unii care reusesc sa treaca de parolele de la routere. Puneti o parola mai puternica.

| Zaygon a răspuns:

La RDS netul e nelimitat 1 la mana. Cel mai probabil ai luat paraziti(iti folosesc altii netu). Recomand sa dai reset la router si sa schimbi parola.

| MinionDodo a răspuns:

Intreaba-i pe parintii tai ce optiune au. Si mie mi se intampla la fel si nu intelegeam de ce pana am vazut oferta: internet nelimitat pana la ora... dupa care praf. In cazul in care nu este asta contacteaza un angajat de la Rds sa rezolve problema

| Cl3ar explică:

Am rezolvat, era un cablu rupt care s- a ars pana la urma.Multumesc de ajutor oricum big grin