| lili_4382 a întrebat:

Am o problema, mi-am reinstalat windows'ul de curand( adica mi la instalat cineva, nu eulaughing ) si acum, la mozilla, am pagina de start si motorul de cautare Yahoo. Iar eu folosesc Google tot timpu. Ceea ce e o problemathinking Spuneti'mi, va rog, cum pot schimba motorul in dragul meu goagal? big grin

Mersi mult, lili. :*happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este simplu. Intri in Tools(Unelte)/Options(Optiuni)/General si in ferestruica When Firefox starts(Cand Firefox porneste) bifezi Show my start page(Arata pagina mea de start) iar la Home page(pagina de start) scrii http://www.google.ro si dai OK. Succes si numai bine!

2 răspunsuri:
| AlexRussel a răspuns:

Buna Lili, te duci frumos la Tools->Options...->General->stergi tot ce scrie la Home Page si scrii tu www.google.ro!
Bafta!

| lili_4382 explică:

Mersi mult!
Chiar sunt complet pe langa cu chestiile astealaughing)