| LightningStorm a întrebat:

Salut.Am o problema si as vrea ca voi sa ma ajutati...am descarcat Samsung Kies de pe site-ul oficial, l'am instalat si cand am incercat sa'l deschid...nimic.AM incercat de mai multe ori sa-l deschid dar fara succes.Am incercat si sa'l reinstalez dar tot degeaba. Pur si simplu nu mi se deschide.Am citit pe site la cerinte ca e compatibil cu windows xp dar numai cu SP2 iar eu am SP3.Ar putea fi asta problema?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este asta problema.Si eu am SP3.Am patit si eu ca tine.A trebuit sa il dezinstalez si sa sterg tot ce tine de Kies.Am dat cautare in toate fisierele si folderele. Apoi l-am descarcat si reinstalat.Si merge.Se deschide cam greu, intr-adevar.

| boobo94 a răspuns:

La aceasta adresa ai toate informatiile necesare, sistemul de operare este recomandat, dar functioneaza si pe altele: http://www.samsungapps.com/about/onPc.as

| LightningStorm explică:

Da stiu de acolo l-am si descarcat si am citit acele lucrurii dar nu e nimic despre aceasta problema.

| LightningStorm explică:

Se deschide mai greu pentru ca are multe fisiere de incarcat de fiecare data cand porneste si e si mare.In fine am sa incerc sa-l dezinstalez si sa sterg tot ce tine de el apoi sa'l instalez din nou.

| LightningStorm explică:

Nici asta n-a mers...l-am dezinstalat, am sters tot ce tinea legatura de Samsung kies dar fara niciun rezultat.Alte solutii?