| costykaras a întrebat:

Salut am o problema urgenta cu un mp3 philips de la gogear model SA3245/02 de 4 gb.in momentul cand il bag in calculator nu mi-l citeste deci nu apare nimic.mentionez ca, cauza defectiunii este supraincarcarea memoriei.am incercat sa il repar folosind cd-ul cu soft, am umblat prin manage la control panel, am descarcat drivere de la philips de pe net.degeaba.nu stiu ce sa ma fac. va rog ajutati-ma. dau funda si raman indatorat.)

1 răspuns:
| geo_2577 a răspuns:

Ai instalad cd-ul daca nu l-ai instalat nu merge funda plse.