| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Am o problema cu un soft ( se numește : „ Fah " sau o parrte din el se numeste „ Fah " ) e in Windows ( asa am impresia; altfel nu-mi explica de ce nu ma lasa sa il dezinstalez ) si nu pot sa il scot din calculator, am cauntat in „ Panel Control ", in componetele din Windows, am incercat si cu „CClener" si nici acolo nu l-am gasit.
Va rog sa ma ajutati!
Va raman dator! Va dau si o fundita / funda tongue

5 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică:

In legatura cu problema asta am rezolavto, asa ca nu mai am nevoie de ajutor.
Dau una la urmatorul, dupa mine, care da comentrariu.

| Vegetto a răspuns:

Am 2 solutii pentru tine.
Prima ar fi,
1)Reinstaleaza Windowsu.
Iar a doua,
2)Cumparati un nou pc.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru Vegetto):

Pentru un amarat de soft tu vrei sa-mi schimb pc?
Da altce nu stii si tu ce sa fac?

| bogdy112_8100 a răspuns:

Poti sa il cauti acolo unde s-au instalat programele. si sa stergi folderu

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ explică (pentru bogdy112_8100):

Am incercat dar nu ma lasa!