| Xpert a întrebat:

Salut am si eu o problema foarte mare cu un MP3 player de la philips model SA3245/02 Go gear. Datorita unei supraincarcari de memorie MP3-ul nu mai functioneaza:cand il bag in usb port nu mi-l citeste(am incercat cu o gramada de programe, setari etc)am cd de soft insa nu pot sa il repar daca pur si simplu nu apare in calculator si am mai luat niste drivere de pe net direct de la philips special pentru acest model si tot nu pot sa-l vad in calculator... a da si nu am garantie la el pentru ca e luat din alta tara si au cam trecut 2 ani de cand il am si probabil ca a expirat garantia... ajutati-ma cu o solutie, program ceva dau si o funda daca ma ajutati!

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Poti incerca la service-ul lor, care e pe Stefan cel Mare, chiar langa o farmacie, vis-a-vis de Nokia si acolo ti-l va face cum trebuie sau macar iti zice cat te costa sa ti-l repare cineva avizat