| anonim_4396 a întrebat:

Salut am o suma de bani in care as putea sa aleg intre Samsung galaxy mini si Samsung galaxy gio ziceti-mi care e mai bun ma refer la jocuri aplicati si net multumesc anticipat
P.S fata alte sugestii la telefoane plz
FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| Bogatasul a răspuns:

Pentru jocuri e mai bun gio deoarece pe mini se misca mai greu.
Funda pls

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Gio este superior la tot(comparat cu mini-parerea mea)

| sodobar a răspuns:

Eu am mini si e bunicel, iar de gio nu stiu ce sa zic, sfatul meu:mai strange niste bani si ia un Samsung advance sau s2, dar daca vrei din astea 2 atunci eu as alege gio