| anonim_4396 a întrebat:

Salut ziceti-mi si mie care e mai bun Samsung galaxy mini 2 sau Samsung galaxy gio care e mai bun la jocuri si la claritatea sunetului ca mai mult ascult muzica si ma joc multumesc anticipat
Funda big grin

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Dontspeek a răspuns:

Eu nu-ti recomand Galaxy gio daca vrei sa te joci pe eldeoarece ii tine extrem de putin bateria(mai mult de 30 minute daca te joci pe el te lasa)

| anonim_4396 explică (pentru Dontspeek):

Tot odata nici mini nu e am citit pe net ca se misca in reluare(Are lag) si nu toate jocurile merg pe elsad mersi oricum