| Karma44 a întrebat:

Salut,am o tabelă de la școală VONINO magnet G50 am stat pe ea și mi s-a descărcat bateria,am băgat o la încărcat dar ecranul doar luminează și nu arata nimic, tableta nu este sparta sau ceva, ce pot face?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Opresti complet tableta (din buton), iar dupa 2-3 minute o repornesti, tot de acolo.
Daca nu functioneaza nici dupa aceea, atunci tableta s-a defectat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este descarcata bateria lasa o toata ziua la incarcat ca se incarca greu in 7 ore

| sierra1 a răspuns:

E o gioarsă, predă-o inapoi la școală, nu te mai lega la cap cu ea