| Toma12456 a întrebat:

SALUT TPU! Am o tableta Allview speed city de vreo 4 luni. De fiecare data cand vreau sa downloadez ceva de pe google play imi da o eroare: "invalid url"

8 răspunsuri:
| AlexRizi a răspuns:

Da, aveam aceeasi problema cu Samsung galaxy tab 10.1... de fiecare data cand vrei sa descarci trebuie sa creezi un cont nou!

| Toma12456 explică (pentru AlexRizi):

Am 3 conturi pe market.

| AlexRizi a răspuns (pentru Toma12456):

Da... eu am renuntat la merket deoarece cred ca am cel putin 20 si problema aceasta este de la tableta finndca e blocata de la cumparare!

| Toma12456 explică (pentru AlexRizi):

STIU. Am aproide, blackmart si brainplanet.

| AlexRizi a răspuns (pentru Toma12456):

Blackmart folosesc si eu si mie se pare bun! continua sa il folosesti, singura sansa. P.S. daca vrei sa gasesti ceva pe blackmart, ceva care este din android play trebuie sa scrii numele la fel!

| Toma12456 explică (pentru AlexRizi):

EU folosesc mai mult aptoide.

| AlexRizi a răspuns (pentru Toma12456):

Nu am incercat dar o sa incerc! Imi zici si mie te rog km e?

| Stefan_Alexutz_1996 a răspuns:

Asa ii face si unui prieten