| Dumitrache_Theodor_Marian_1991 a întrebat:

am o tableta Allview speed city si i-am pus ca sistem de securitate un model. cineva a incercat sa introduca modelul de prea multe ori, iar acum imi cere contul google, dar nu sunt conectat la internet. Va rug sa ma ajutati daca puteti

2 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Vrei sa spui ca ai pus parola, eu asta inteleg, incearca sa fi mai explicit.
Daca introduci de mai multe ori o parola gresita se blocheaza contul.

| Jackster a răspuns:

Daca nici contul google nu-l stii, singura solutie este sa-l duci la un service GSM unde sa-l crack-uiasca.
E unul prin Obor parca.