| Geeeorgyyy a întrebat:

Imi puteti spune va rog cum pot baga internet pe o tableta cu sistem android si Wi-Fi?

Răspuns Câştigător
| mrcs a răspuns:

Salut! Iti trebuie router ca sa bagi intertent sau o cartela
1. Daca ai router dai in coltul tabletei din dreapta- Wi-Fi si selecteaza adresa ta
2. Daca ai cartele bag-o in ea si o sa ai net, fara sa ii mai faci ceva.
3. Bafta happy

| mrcs a răspuns (pentru mrcs):

Internet*

| Geeeorgyyy explică (pentru mrcs):

Si cum pot face rost de router sau cartela?

4 răspunsuri:
| mrcs a răspuns:

Stii ce este un router nu?
1.Acela care iti da internet prin otata casa chiar si la vecini, daca vrei sa nu intre nimeni pe routerul tau il parolezi.
2.Cartela care ai internet pe ea. Daca ai slot pentru sim in tableta o poti baga, dar pe cartela trebuie sa ai internet, astfel nu vei reusi nimic.Bafta

| mrcs a răspuns:

Spune-mi te rog, ai reusit sa rezolvi?