| Fronea_Adrian_1994 a întrebat:

Salut,am o tableta e-boda essential A310 si as vrea sa stiu de ce cand apas tasta power si volum plus(+) nu intra in meniul acela din care sa-i dau reset si alte setari?
Apare robotelul android dar are deasupra un triunghi rosu cu un(!) in interiorul triunghiului.

3 răspunsuri:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

E in regula., dupa ce apare robotelul ala cu triunghiul si semnul exclamarii apasa pe home buton si va aparea si meniul pentru reset. succes!
funda?

| Fronea_Adrian_1994 explică (pentru Mudokins_Abe_1978):

Iti multumesc pentru ajutor dar nu imi apare butonul home pe ecran si nici tastele de volum sau power nu influenteaza cu nimic daca le apas. Poate exista alta solutie

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns (pentru Fronea_Adrian_1994):

Vezi ca butonul de power are dublu rol! un push scurt inseamna enter. (daca nu ai buton fizic pentru back, care avea rol de enter)