| RoyalFlash a întrebat:

Salut,am LG Optimus 5 II si as vrea sa stiu de ce cand apas tasta power si volum plus(+) nu intra in meniul acela din care sa-i dau reset si alte setari?

Apare robotelul android dar are deasupra un triunghi rosu cu un(!) in interiorul triunghiului.

1 răspuns:
| BandOfHorses a răspuns:

Uita-te aici in acest link www.youtube.com/watch?v=Yk4m4N0XOG8 (te poti uita si la alte tutoriale pe youtube pentru modelul tau) daca nu merge instaleaza un custom recovery de exemplu TWRP Recovery, e usor de folosit si nu mai apare acel robotel android.