| Rareshsh a întrebat:

Am o tableta evolio evotab 4 si NU mai porneste de loc crying... si nu am buton de home deci ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| username3564 a răspuns:

Tine apasat butonul de pornire si cele doua butoane de volum toate deodata si iti vor aparea niste optiuni. De accolo e simplu, pentru ca doar trebuie sa urmezi pasii. Sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| username3564 a răspuns:

Incearca hard reset.

| Rareshsh explică (pentru username3564):

CUM?

| Rareshsh explică (pentru username3564):

Nup dar doar tu ai rasp oricum mersi happy

| username3564 a răspuns (pentru Rareshsh):

Tine apasat butonul de pornire si cele doua butoane de volum toate deodata si iti vor aparea niste optiuni. De accolo e simplu, pentru ca doar trebuie sa urmezi pasii. Sper ca te-am ajutat