| xlr8rq1 a întrebat:

Am o tableta google Nexus 7 si are o problema...
La sfarsitul animatiei de la pornire se blocheaza si o ia de la capat..Am incercat sa o resetez prin comanda Power+Vol jos,dar cand selectez "Recovery mode"(pot selecta intre :Start,Power Off, Restart bootloader si Recovery mode) imi scrie "Nicio comanda" si ramane asa...ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Alege de acolo recovery mode, si din recovery mode poti sa ii dai resetare.
2. Tu trebuie sa ii faci o resoftare. Ai varianta cu cati gb, 2012/2013? si e cu sau fara 3g ca sa stiu ce sa iti dau sa descarci.

| Jipa95 a răspuns:

Un hard reset, dupa care sa instalezi din nou sistemul de operare android.