| Ionut2143 a întrebat:

Am o tableta si vreau sa o folosesc pe post de GPS. Am aplicatiile navigare,maps si local. Cum pot sa o folosesc pe post de gps fara conexiune la net? Adica sa imi gaseasca automat locatia mea si sa imi arate cum ma deplasez pe mapa, respectiv sa vorbeasca?

3 răspunsuri:
| DamianCS a răspuns:

Ai nevoie să-ți descarci hărți offline, pentru a nu avea nevoie de internet. Îți recomand aplicația de navigare de la Sygic.

| Ionut2143 explică (pentru DamianCS):

Dar merge si fara conexiune cu aplicatia pe care o are doar ca trebuie sa introduc eu de unde pana unde merg.

| DamianCS a răspuns (pentru Ionut2143):

De unde pleci ar trebui să știe dacă activezi locația. Iar pentru ca să „vorbească", depinde de la aplicație la aplicație. Eu foloseam Google Maps, dar nu cred că merge offline.