| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta Vodafone Tab Mini7 si i am dat o resetare din fabrica si imi cere contul de google sincronizat anterior. Si nu il mai stiu. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie resoftata, ori aminteste ti vechile parole din contul respectiv alta solutie nu ai.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-i ai dat resetare de fabrica, atunci i s-au sters TOATE informatiile introduse dupa iesirea din fabrica, inclusiv numele si parolele de la Google.
Daca nu-ti mai amintesti datele de aitentificare, poti cere recuperarea parolei la "parola uitata" si vei primi un cod pe telefonul sau e-mail-ul registrat pe acel cont.
De asemenea, poti deschide inca un cont pe Google, printr-o noua registrare.

| Glasshead a răspuns:

1)Cand e inchisa apesi pe volume up+volume down +power on. Intri in meniul recovery.bun. acum doar dai factory reset.
2)O duci la resoftat (50 lei)