| Cotoarba_Iuly_2000 a întrebat:

Am si eu o problema, de curand am achizitionat de la cineva o tableta, acesta o avea de la abonament, i-am dat resetare si revenire la setarile din fabrica iar cand am ajuns la partea unde trebuie s-a introduc contul de google imi zice ca accepta doar " un cont care a fost sincronizat anterior pe accest dispozitiv".
Am incercat sa introduc contul meu dar nu functioneaza, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Mergi la un service, nu e ca la Apple sa nu mai poti face nimic cu tableta, se rezolva...

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Singur nu cred ca poti sa ii faci ceva. du-te la o clinica gsm.