| m4r1n a întrebat:

Salut.Am o tastatura pe care am conectato la laptop si nu merge.De fiecare data imi spune:One of USB devices attached to this computer has malfunctioned, and windows does not recognize it.
Imi puteti spune cum rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Scrie malfunctioned, nu multifunctioned... În mod normal ar trebui s-o recunoască automat, dacă nu merge însă, îi trebuie un driver. Vezi cum o cheamă exact şi search la Google "Samsung xt33 keyboard driver" de exemplu... Dar mai întâi, încearcă altă tastatură luată împrumut de la un prieten şi, dacă aia merge, atunci asta e problema. Dacă nici aia nu merge, atunci încearcă s-o conectezi la USB 2.0, adică în altă gaură USB. Dacă nici una din aceste soluţii nu merg, trebuie să desfaci şuruburile de la laptop şi să deconectezi tastatura lui, mufa este undeva sub taste, cam la mijloc. Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga tastatura in slotul special de usb adresat tastaturii