| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni am cumparat un stick portabil pentru net de la vodafone si a mers foarte bine, dar acum, in momentul in care il conectez la laptop, spune ca windows'ul nu-l recunoaste,
(One of the USB devices attached to this computer has malfunctioned and Windows does not recognize it")
Ce trebuie sa fac?
Va rog, ajutor! (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| Aduutza1993 a răspuns:

Sterge programul si reinstaleaza-l din nou :*.Se mai intampla sa ma confrunt cu aceeasi problema.

| anonim_4396 explică (pentru Aduutza1993):

Faza e ca am facut deja asta si nu merge. Continua sa apara eroarea...

1 răspuns: