| Maimmai a întrebat:

Am o unitate care nu am mai folosit-o de 1an.Astazi am conectat tot la ea. Dar a inceput un Tiuit care se opreste si iar tiuie. Nu merge nici monitorul adica ledul de la monitor sclipeste.

1 răspuns:
| FlorinDarka a răspuns:

Salut! Pai tiuitul sa aude in general cand ceva nu e in regula exemplusadnu are ram sau ramu e stricat, placa video e arsa sau nu exista)dar procesorul cred ca nu e ca altfel nu mai tiuia. Dupa parerea mea e dus ramu sau placa video.Incearca si cauta la un prieten si schimba ramu si daca tot nu merge schimba placa video. Apoi iti dai seama de la ce e.Cred ca am fost de ajutor.Succes!