| Wo0W a întrebat:

Salut am placa asta de baza msi k9vgm-9 si cand dau la driver pe site msi imi da acolo sa aleg pentru ce windows vreau si aleg xp 32 dar imi da o gramada de drivere si nu stiu pe care trebuie sa le iau am luat sunetul reteaua si inca ceva amdcpu dar nu stiu ce este daca ma puteti ajuta sa downloadez doar driverele care trebuie va rog frumos sa-mi spuneti care! multumesc

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Realtek =sunet
LAN =internet
si driver pentru video
VIA Chipset si VGA Drivers

3 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Pai acolo iti da exact tot ce iti trebuie

| Vindiesel1996v a răspuns:

Www.drivermax.com iti faci cont si cand dai update iti apare ce drivere iti lipsesc. dai download la care ai nevoie.
P.S nu poti sa downloadezi decat 2 drivere zilnic.