| Ksc19 a întrebat:

am placa de baza asus p4p800 si as dori sa reinstalez windows-ul si nu stiu de unde ii dau drumul la instalare.(nu pot din bios)Fiti detaliati!

1 răspuns:
| MnereaDarius a răspuns:

Acestea sunt instructiunile:
Introdu cd-ul de instalare Windows in carcasa. In continuare, restarteaza-ti computerul, iar inainte sa se incarce sistemul de operare ti apasat tasta F8 (F11 pentru unele PC-uri). Mai multe detalii nu pot sa-ti dau, intrucat nu ai precizat ce sistem de operare urma sa fie instalat.