| alexTPU a întrebat:

Salut am placa video nVIDIA 650m si am vazut pe net ca poate fii echipata ori cu memorie DDR3 ori cu memorie GDDR5 cum pot afla cu ce memorie e echipata placa mea?

Răspuns Câştigător
| BoggyP a răspuns:

Nu poate fii ehipata.ea vine din fabrica sau ddr3 sau ddr5...scrie in meniul start la functia run a windowsului dxdiag si vei gasi la display toate informatiile despre placa de baza..sau descarca cpuz(e un program) si iti da informatii si despre processor, ram si placa video

| alexTPU explică (pentru BoggyP):

Eu ma refeream ca e echipata din fabrica

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Cel mai progabil este ddr 3! dar ca sa fi sigur ia de pe google programul GPU-Z.