| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am primit permanent ban pe redit. Mi-am sters contul vechi si am facut altul. Am primit permanent ban automat. Cum as putea sa nu mai primesc permanent ban automat?! Este de la ip? Sau contul de gmail?! Oricum prima data cand mi-au dat permanent ban a fost pe ceva gen "cancel culture" nu am jignit absolut pe nimeni, doar ca am avut o opinie care nu era conforma cu ideologiile woke culture. Deci stie cineva cum sa fac ca sa scap de permanent ban?! Imi pot face un cont nou dar ma depisteaza imediat si dupa 2-3 zile imi iau permanent ban chiar daca nu comentez nimic. Multumesc frumos, stiu ca nu este despre jocuri si imi cer scuze, dar nu stiu unde as putea sa postez.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai intai fa-ti alt email si foloseste un alt dipozitiv, daca nu merge atunci e de la ip! Cumperi VPN si nu-ti vor mai vedea ip-ul...