| Gyxy191 a întrebat:

...Am primit un Galaxy Tab 3 7.0, si de fiecare data cand incerc sa instalez o aplicatie imi apare "cod de eroare -110"..cum as putea rezolva aceasta problema? ..Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Meniu-setari-aplicatii-toate aplicatiile- si alegi de aici pe rand magazin google play si servicii google play. Dupa care le dai oprire fortata si stergere date.

| Gyxy191 explică (pentru sltlp):

Imi pare rau, dar tot nu functioneaza...Alte raspunsuri? Va rog frumos

| Gyxy191 explică:

Mai multe raspunsuri...Va rog