| Benyamin173 a întrebat:

Am primit un iphone 7 plus rose gold si nu prea imi place culoarea fiind băiat... Știți voi cum sa ii schimb culoarea telefonului dar sa nu ma coste foarte mult? Va multumesc!

8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Poti incearca o carcasa de tipul:
https://case-mate.com/mood-iphone7 (se gasesc si la noi)
Poti incerca la un service sa ii schimbi carcasa cu totul (se poate, dar e mai scump)
Poti sa-i aplici un autocolant.
Poti sa-i pui o husa sa acopere totul, full body sau cum doresti.
etc.

| Catrice a răspuns:

Ai punea încerca o husa sau carcasa de alta culoare.

| Benyamin173 explică (pentru Catrice):

Multumesc si sărbători fericite!

| Nustiu1910 a răspuns:

Se poate infolia da un service max 100 de lei iti ia funda?

| Benyamin173 explică (pentru Nustiu1910):

Cum adică infolia? Imi puteri spune mai multe detalii? Va multumesc

| dannnnnnnns8 a răspuns:

Daca ai bonul poti sa mergi in magazin sa ti-l schimbe

| Benyamin173 explică (pentru dannnnnnnns8):

Nu mai am bonul ca a fost luat de mai mult timp telefonul...
Ms oricum si sărbători fericite!