| AvorniceseiGaby9911 a întrebat:

Salut,am primit un router de la cineva si se numeste topcom wbr611 are si wireless, dar nu pot accesa pagina 192.168.1.1 am putut odata dar nu a mers cu admin:admin, am dat reset dar nu stiu daca sa resetat practic nu se oprea.Nu mai stiu ce sa fac tot spune in dreapta ca si cand nu este internet mai spune si no conected si mai ceva tot scrie deconectat iar se incarca si tot asa, va rog ajutati-ma practic nu pot accesa 192.168.1.1 sa il setez. Scz pentru categorie dar e mai vizitata!

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Vezi ce ip iti aloca 192.168.0.1 sau vezi sa nu fi ramas in modul de resetare