| Bibiuca a întrebat:

Am un tenda wireless-N broadband router W311R de o luna de zile. L-am primit cand am cumparat o tabeta si abia acum am inceput sa-l folosesc. O luna a mers fara probleme si exact cand s-a facut o luna de cand l-am instalat nu a mai mers, l-am resetat am incercat pe un alt pc sa il instalez si nu am acces la internet desi laptopul gaseste wireless-ul. Vreo idee? Va rog mult, AM NEVOIE!

2 răspunsuri:
| Eddyy a răspuns:

Cheama RDS-ul si eu am avut probleme recent si problema era un cablu din spatele calculatorului ei au venit si mi l-au facut iar acum iti dau tie raspunsul conectat pe wirelesslaughing fundita?

| Bibiuca explică (pentru Eddyy):

Sunt abonat UPC si cablul de la modemul de internet merge daca il bag in laptop! Daca fac conexiunea la wireless insa se conecteaza, dar apare,, no internet,,