| Ionut0988764 a întrebat:

Ce telefon este mai bun la jocuri? Un Huawei P40 LITE sau un SAMSUNG A71 (2018)? Sa nu imi spuneti sa cumpar telefon de gaiming, deoarece ma joc putin, dar si cand ma joc totusi as vrea ceva mai bun? Si daca puteti sa faceti ce minusuri are un telefon fata de celalalt sau plusuri. (Pt coroana)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns:

Ia ti un Xiaomi Note 8 Pro, are accelerator jocuri, un procesor foarte bun, ruleaza absolut orice joc fara probleme, caracteristici foarte bune ca si telefon. Uita-te singur si trage o concluzie. Eu am modelul asta de 1 an si sunt extrem de multumit.

| OlaFirfirikCurajosul a răspuns:

Nokia 4.1 vrei in *** sa te joci brawl stars